czwartek, 14 kwietnia 2011

Pierwsza w Polsce nielegalna walka zimnego psa z tresowanym szynszylem

Przedstawiamy Państwu relacje z eksytujących przygotowań dzień po dniu do walki roku!!!
Szynsysz pseudonim Churchill versus


Uliczny Radmoski Wojownik Ziemny Piesssss!!!

Otoczka walki będzie na bardzo wysokim poziomie . Samą organizacją zajął się już  sam były bokser teraz czynny promotor i menadżer Darek Snarski.
Sama gala odbędzie się w Grodzisku Mazowieckiem nie zabraknie też Michael Buffera ze swoim "Let's get ready to rumble! .
Roy Jones -  Lebiediew , Kliczko -Adamek - nuda ....
Jak mówi sam promotor Darek Snarski : "Teraz świat potrzebuje naprawdę wielkich walk ,starzy mistrzowie wyglądają fatalnie , nowi też nie zapełniają sal  widzami . Niestety dzisiejszy boks to także biznes , a ja wiem jak robić biznes.
Jak niegdyś Muhammad Ali z  George Foreman zorganizowanym w stolicy Konga Kinszasie w zorganizowanej przez wschodzącą gwiazdę Dona Kinga ,tak 1 lipca w Grodzisku możemy spodziewać się prawdziwych emocji."

Jak byłem w Tajlandii stałem się wielkim fanem walk kogutów.


Podpatrzyłem  ,że tajowie zakładają bojowym kogutom takie oto ostrogi .
Jak usłyszałem o możliwości zorganizowania w Polsce walki gryzoniów od razu mi się to spodobało. Jak ludzie ze sztabu Churchill pokazali mi kasetę z jego wcześniejszymi walkami od razu zaiskrzyło w głowie : Churchill musi mieć takie ostrogi , na termin walki przylecą z Tajlandii o czasie .
Z kolei Radomski Uliczny wojownik dostanie kask oraz igłę o długości 3,5 cm z hartowanej stali . Długość ta jest minimalna ,że ziemny pies mógł przebić się przez grube futro i  warstwę tłuszczu szynszyla .

Na dzień dzisiejszy walkę zakontraktowaliśmy na 14 rund na wzór starych mistrzowskich walk. Forma zawodników na dzień dzisiejszy może budzić zastrzeżenia , ale spokojnie mamy czas do lipca mówią zgodnie trenerzy oby fighterów .

Taktyka lżejszego od Churchilla Radomskiego Wojownika jest prosta niczym taktyka Adamka z potyczce z Kliczką , szybkość i ruchliwość .
 Natomiast z pozoru powolny szynszyl Churchill stawia na nokautujący cios , zobaczymy oblepiona warstwą cm tłuszczu wątroba Churchilla wydaje się być bezpieczna . Pod znakiem zapytania jest też kondycja , ale do walki zostało jeszcze sporo czasu.

Na dzień dzisiejszy Churchill zbija wagę do 450 gramów , ale czy się uda ? Walka zakontraktowana wstępnie na dzień 1lipca w kategorii SUPER ŚREDNIEJ.

Ziemny Pies już miesiąc temu rozpoczął lekkie treningi , Churchill póki co trenuje na bieżni w zamkniętym ośrodku.

Jutro postaramy się Państwu przybliżyć sylwetki zawodników . Będą też pierwsze zdjęcia już niedługo także materiał video.Churchill po południowym trenigu , oraz śniadaniu wspomagamy zawodnika
suplementem Thermo Speed Extreme. Po 0,5 godz treningu poziom serotoniny i dopolaminy wzrasta o 15%.
Jesteśmy dobrej myśli , trener Radek od przygotowania fizycznego mówi , że przygotowania idą zgodnie z planem.
Oprawa walki styczniowej w Piasecznie , Snarski deklaruje , że ta 1 lipca to będzie po prostu wielka pompa . Medialnie jak i sportowo , forma Churchill sięgnie wtedy apogeum .


7 komentarzy:

 1. No. W końcu jakaś ciekawa walka się szykuje w polskim boksie. Tak trzymać. Już się nie mogę doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 2. z takim zawodnikiem jak ten wojownik radomski bez zastanowienia poszłabym do łóżka , prawdziwy atleta - charakterny widać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kur.... , ten co do królika podobny też daje rade trzymam za tego kciuki.Czy przewidujecie jakieś zakłady w przyszłości , warto o tym pomyśleć

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecież churchill urwie mu nogi przy samej... yy pupie! wygląda jak rasowy wariat i zabijaka i nie chciałbym takiej spotkać wieczorem na klatce schodowej, bo chyba byśmy się nie minęli.

  OdpowiedzUsuń
 5. Churchill to prawdziwy szynszyl z charakterem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja odbstawiam , że wojownik z Radomia dokopie temu zarozumialcowi

  OdpowiedzUsuń